İşinde Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz ! Teklif Alın

Demirel Karot

7-24 Ulaşım7-24 Ulaşım+90 542 614 19 98

profil Kanal Tıkanıklık Açma

Kanal Tıkanıklık Açma

Demirel Karot olarak müşterilerimizin tıkanıklık konusunda artık daha da bilinçli ve tıkanıklıkların nelerden kaynaklandığının farkında olduğunu gözlemliyoruz. Oluşan tıkanıklıkları kimyasallar, lavabo açıcı tozlar ve sıvı lavabo açıcılar kullanarak tıkanıklık problemini gidermiyorlar ve tesisatının ve kendi sağlığının kıymetini biliyor. Müşterilerimiz kullanacağı kimyasalın içeriğinde neler bulunduğunu okuyor ve kullanıp kullanmamaya öyle karar veriyor.

Tıkalı Gider Borusu Açma

Bir yapının birçok türden gideri olabilmekte olup başta tuvalette, mutfakta vb. yerlerde olmak üzere bu giderlerin bağlandığı kanalizasyonlar da tıkanıklıklar yüzünden düzgün bir şekilde çalışması ile alakalı olarak sorunlar yaşanabilmektedir.

Kanal ve Tıkanıklık Açma

Demirel Karot olarak evlerinizde ya da işyerlerinizde zamansız meydana gelen tuvalet tıkanıklıkları çoğu zaman büyük problemler haline gelebilir ve uzun süre uğraştırarak ciddi sıkıntılara yol açabilir. Demirel Karot günümüzde artık gelişmekte olan teknoloji sayesinde kameralarla tıkanıklığın yeri ve sebebi kolayca tespit edilebilmektedir. Demirel Karot işinde uzman tesisatçıları ile tıaknıklığı bazen kırma işlemine ihtiyaç duyulmadan açılabilmektedir. Tıkanıklığı kırma işlemi sonucunda oluşabilecek zaman kaybı, zarar ve ekstra masraf sebebiyle daha sıkıntı içerisine girmez. Demirel Karot alanında uzman tesisatçıları ile oldukça kısa bir süre içerisinde tuvalet tıkanıklığı probleminizden kurtulabilirsiniz.

Tıkanıklıklar ile İlgili En Çok Karşılasılan Problemler

• Tıkanıklığın oluştuğu tesisatta tıkanıklığı açmak için kullanılan tıkanıklık açma tozu lavaboya veya gidere döküldükten sonra gitmesi için dökülen sıcak su tıkanıklığı giderdiği görülüyor ama sonradan dökülen sıcak su kimyasalla birleştiği zaman sıcak suyun soğuması ile birlikte tıkanıklığın oluştuğu tesisatın eğimli bölglerinde sıcak suyun soğuması ile birlikte sertleşerek orada kalmaktadır. Tesisat bu yerlerinde biriken kimysallar zamanla tesisatı işlevsiz hale getirerek uzun vadede tekrar tıkanıklığa sebep olmaktadır.

• Gider ve Tıkanıklık konusunda işin ehli olan uzman tesisatçı ekibiyle Demirel Karot kadar kendini geliştirmeyen tesisatçılar, su ile birlikte gider ve tıkanıklık açan sıvı açıcılar kullanmaya başladırlar. Kullanılan bu sıvı lavabo açıcıların etkisi çok kısa sürmektedir. Ayrıca kullanılan bu sıvı kimyasalların su ile etkileşim esnasında asit gazı meydana geliyor ve insan sağlığına zarar veriyor.

• Gider, Kanal tıkanıklığı, Demirel Karot işin ehli olan uzman tesisatçılarından oluşan Tıkanıklık Açma Servisi ile bu probleminizden kurtulacaksınız. İnsan sağlığına ve tesisatın sıhhatine verdiğimiz önemle sizlere geçici değil, kalıcı çözümlerle gider ve tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Demirel Karot olarak kullandığımız son teknoloji ekipmanlarımız ile görüntüleme yoluyla kanal tıkanıklığınını sebebini tespit ediyor en uygun ekipmanı kullanarak hem zamandan tasarruf ediyor hem de tıkanıklığı açıyoruz. Demirel Karot olarak lavabo, klozet, mutfak ve banyo tıkanıklığı durumlarında hijyene önem veren tesisatçı ustalarımız plastik eldiven kullanmaktadır.

Demirel Karot olarak yaşam alanlarımız olan evimiz ve işyerlerimizde bulunan; mutfak, tuvalet ve lavaboların zamanla tıkanıklıklara sebep olması çok normaldir. Demirel Karot tıkanıklık açma hizmeti verirken sizlere aynı zamanda tıkanıklıklara sebep olabilecek etmenlerden de korunmanın yollarını anlatmaktadır. Mutfak tesisatında bataryalarınızın bağlantı elemanlarından biri olan ara musluklar tıkanıklığa sebep olabilecek önemli tesisat ekipmanlarıdır. Musluklarımızdan akan suda bulunan kireç, toprak, taş ve diğer alüvyonlar ara muslukların filtrelerini tıkayarak suyun akışına engel olmaktadır. Demirel Karot ara musluk seçiminde mevcut koşulları göz önünde bulundurur. Düzenli olarak ara musluk filtrelerini temizlemek sizi tıkanıklık derdinden korur. Demirel Karot tıkanıklıkta en etkili çözümün makineli çözümler olduğunu hatırlatır.

  1. Hilti DD 200 Karot
  2. Rocal 20 Kireç Pompası
  3. Husqvarna K 760
  4. Dewalt D25899K Hilti Kırıcı
  5. Hilti TE 70-AVR Kırıcı Delici
Tüm Ekipmanları İncele