İşinde Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz ! Teklif Alın

Demirel Karot

7-24 Ulaşım7-24 Ulaşım+90 542 614 19 98

profil Karot Beton Delme

Karot Ankara

Demirel Karot; Karot ile Ø 10 ve Ø 500 , mm arasındaki her çaptaki deliği sıfır vibrasyon ile betonunuza zarar vermeden delebilmektedir. Delme işlemi, demir donatılı ve demir donatısız tüm zeminlere ayrıca 0 ile 90 derece arasındaki tüm açılarda uygulanabilir.

Sessiz, darbesiz, pislik bırakmadan (dikey, yatay) istediğiniz açı ve derinlikte çatıda yerde perdede en uca dahi, en uygun ve kalite bir sistemdir.

Beton delme uygulamalarında uçların çapından daha büyük delik açılması istenildiğinde öncelikli olarak işin çizimi gerçekleştirir. Karot makinesi sayesinde çizilen alanların üzerinde birbirini kesen deliklerin açılması sağlanır. Bu şekilde betonun kesilmesi sağlanarak geniş çaplardaki deliklerin açılmasıda sağlanır.

Demirel Karot; Ankara'da Çayyolu, Bağlıca, Yaşamkent, Elvankent, Gölbaşı, Yenimahalle, Batıkent, Ostim, Sincan, Türkkonut ve Ankara'nın hemen her bölgesine Beton delme, beton kesme, beton kırma hizmeti vermektedir.

7/24 Karotçu Telefon: 7-24 Ulaşım +90 542 614 1998

Demirel Karot, karot sektöründe öncü firmalardan olup, çevreye duyarlı firma olarak beton delme ve kesme işlerinde önde gelen karot firmasıdır. Karotta en uygun fiyat garantisi vermektedir. Karot işlerinde profesyonel çözümler sunarak, uzman karotçuları ile hizmet vermektedir. Karot sektöründe 5 yılı aşkın deneyimiyle, uzman ekibiyle müşteri memnuniyeti en önde gelmektedir.

Karot ile Yapılan İşler

• Kapı Açılması

• Pencere Yeri Açılması

• Kolon ve Kiriş Açılması

• Merdiven Boşluğu

• Tesisat Delikleri

• Asansör Boşluğu

• Dekorasyon Amaçlı

Karot Beton Delme

Karot ile beton kesme işlemi, betonu silindir şeklinde delerek, silindir içerisinde kalan ve havuca benzeyen betonu çıkartmayı başarmaktır. Karot ile silindir şeklinde betonun delinmesi, beraberinde beton binalarda ihtiyaç duyulan beton delme ve beton kesme gibi işlerinde yapılmasına olanak sağlamaktır.

Karot Delme makineleri yatay ve dikey konumlarda kullanılacak biçimde geliştirilmiş olup, her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir. Asansör ve merdiven boşluğu açılımlarında, zemin beton çatlaklarını önlemek için derz kesimlerinde, kapı, pencere, kanal, istinat duvarlarının kesim ve açılımları gibi işlemlerde kullanılır.

Betonarme yapılarda tesisatın mevcut perde ve döşemeden geçmesi gerektiği durumlarda "Karot ile Delme" yönteminin uygulanması en kolay ve pratik yöntemlerden biridir. Betonarme yapılarda atılması gereken kütleye lokal müdahale yapılması gerektiği zaman sıkça kullanılan yöntemlerden biridir.

380w elektriğin bulunmadığı yerlerde hidrolik beton kesme makinasının yaptığı işlemi karot makinası ile yapabilmekteyiz.

  1. Hilti DD 200 Karot
  2. Rocal 20 Kireç Pompası
  3. Husqvarna K 760
  4. Dewalt D25899K Hilti Kırıcı
  5. Hilti TE 70-AVR Kırıcı Delici
Tüm Ekipmanları İncele